KĄCIK MALUCHA - MIEJSCE DO ZABAWY,  ALE I EDUKACJI EKOLOGICZNEJ NASZYCH NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW                         

W październiku bieżącego roku w siedzibie naszej firmy utworzono kącik dla najmłodszych.

Powstał on z myślą o maluchach , które od tej chwili będą mogły przyjemnie spędzać czas, czekając, aż ich opiekunowie załatwią wszystkie niezbędne sprawy urzędowe. Z kolei dorośli w tym czasie spokojnie skoncentrują się na dopełnianiu formalności.

 

Nasz kącik jest wyposażony w stoliczek, krzesełka, liczydło, drewniane puzzle, samochodziki, przybory do rysowania i kolorowania. Ale co najważniejsze na maluchy czekają także edukacyjne książeczki i puzzle , dzięki którym dowiedzą się dlaczego woda jest źródłem życia na Ziemi i dlaczego oszczędzanie jej jest tak ważną sprawą dotyczącą nas wszystkich.

 

Oto kilka zdjęć prezentujących to miejsce:

DSC01235

DSC01238

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

GRY DLA DZIECI

herb large