W związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa u jednego z pracowników Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. podjęto decyzję o wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów w biurze PUK Zielonki od 09 października 2020r. do odwołania. Prosimy kontaktować się telefonicznie: 122850261, 122863235, za pomocą maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub poprzez Internetowe Biuro Obsługi Klienta. Dla interesantów, którzy z różnych względów nie mogą w sposób elektroniczny dostarczyć  korespondencji, przy wejściu do budynku PUK Zielonki przy ul. Fortecznej 3 w Węgrzcach została umieszczona skrzynka podawcza. Dokumenty składające się z kilku stron należy trwale spiąć bądź umieścić w kopercie. Prosimy również udostępnić numer telefonu kontaktowego i e-mail w celu ewentualnych wyjaśnień i uzupełnień.  

Przepraszamy za powstałe niedogodności, dziękujemy za zrozumienie.

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

 

herb large