Szanowni Odbiorcy usług,

    W związku z trwającym w całym kraju stanem epidemii wprowadzonym z powodu zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2), wywierającym coraz większy wpływ na sytuację gospodarczą, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach sp. z o.o. zwraca się do Państwa z przypomnieniem i prośbą o terminowe regulowanie płatności z tytułu dostaw wody i odprowadzania ścieków. Jednocześnie podkreślamy, że jako przedsiębiorca i zakład pracy zatrudniający kilkudziesięciu pracowników, spółka ma świadomość, jak bardzo ciężki okres nastał dla nas wszystkich - mieszkańców, konsumentów, pracowników wszystkich branż.

    PUK Zielonki sp. z o.o. jest komunalnym przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym, które opiera swoją działalność przede wszystkim na bieżących przychodach generowanych z taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków, tj. z opłat za dostarczanie wody i odbiór ścieków do/z Państwa nieruchomości. Regularność wpłat od odbiorców usług jest niezbędna dla pokrycia rosnących kosztów utrzymania ciągłości i niezawodności w zakresie prowadzonej działalności, kosztów eksploatacji urządzeń wod-kan oraz modernizacji i remontów tych urządzeń. PUK Zielonki sp. z o.o. jako podmiot użyteczności publicznej, zapewniający usługi o podstawowym znaczeniu dla lokalnej społeczności gminy Zielonki, musi utrzymać zdolność do bieżącego funkcjonowania również w zakresie regulowania własnych zobowiązań finansowych względem swoich kontrahentów za dostawy i usługi niezbędne do prowadzenia działalności na Państwa rzecz.

    Apelujemy zatem o przestrzeganie terminów zapłaty znajdujących się na fakturach dostarczanych do Państwa bez zmian - poprzez inkasentów, pocztę oraz Internetowe Biuro Obsługi.

Dziękujemy za zrozumienie i solidarną, odpowiedzialną postawę!

Projekt bez tytuu

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

 

herb large