W środę wszyscy mieliśmy nietypowy, choć bardzo udany i wesoły dzień...

25 października w naszej firmie gościliśmy przedszkolaków z ,,Kubisiowego Ogrodu" w Węgrzcach wraz z Paniami nauczycielkami. Dzieci w programie zajęć miały naukę o wodzie, zajęcia w PUK Zielonki miały na celu przybliżyć im ten temat.

W ramach tej wizyty, w pierwszej kolejności pokazaliśmy dzieciom elektroniczną mapę z obiektami oraz nowoczesny system monitoringu sieci wodno-kanalizacyjnej. Wytłumaczyliśmy na czym polega awaria na sieci wodno-kanalizacyjnej i w jaki sposób na nią reagujemy. Dzieci mogły zobaczyć i dotknąć hydrant i wodomierz oraz inne elementy instalacji wod.-kan.

DSC01148 DSC01150

Największe zainteresowanie wzbudził pokaz użycia wykrywaczy do metalu i przewodów, które służą do odnajdywania zasypanych elementów sieci (włazu, studzienki) oraz prezentacja zadymiarki, która służy do szukania nieszczelności i nielegalnych podłączeń kanalizacji deszczowej do sieci sanitarnej.

 

DSC01187

Zaprezentowaliśmy sprzęt, który używamy przy wykonywaniu prac wodno-kanalizacyjnych: koparkę i samochód brygad, który dzieci ochrzciły nazwą "ambulans wodociągowy" :)

Półtoragodzinną wizytę zakończyła demonstracja użycia hydrantu i węża strażackiego.

DSC01205 DSC01219 DSC01229

Dzieci na pamiątkę wizyty otrzymały opaski odblaskowe i słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za tak miłą wizytę!

DSC01230

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

GRY DLA DZIECI

herb large