KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,
Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35 (poza godzinami pracy przedsiębiorstwa należy nagrać zgłoszenie na automatycznej centrali pozostawiając swoje imię, nazwisko, adres, nr telefonu i przedmiot zgłoszenia oraz oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego)

logo Tauron Eko Premium

herbZielonki BIP

Subskrypcja e-mail

baner www iboa

Dla dzieciaków

gry ekologiczne

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 17.08.2015 r. Firma Budowlana ROSA planuje rozpoczęcie robót związanych z przełączeniem istniejących przyłączy wodociągowych do nowej sieci wodociągowej wybudowanej wzdłuż ul. Granicznej, ul. Leszczynowej, ul. Słonecznej, fragmentu ul. Słowiańskiej w Woli Zachariaszowskiej. Przepięcia mają na celu uniezależnienie mieszkańców Gminy Zielonki od sieci Gminy Michałowice, która w okresach wysokich temperatur nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej ilości i ciśnienia wody dla nieruchomości znajdujących się w rejonie wyżej wymienionych ulic. Powyższe prace stanowią pierwszy etap robót, mający w przyszłości zapewnić większą niezawodność systemu wodociągowego w tym terenie. Realizacja robót będzie się wiązać z czasowymi wyłączeniami wody, aczkolwiek na hydrantach zrealizowanych na nowej sieci zostały zainstalowane zdroje uliczne. Są one dostępne bezpłatnie dla wszystkich mieszkańców, którzy mają lub będą mieć problemy z dostępem do bieżącej wody.