W związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii spowodowanej  koronawirusem, pracownicy PUK Zielonki nie będą odczytywać wodomierzy w budynkach aż do odwołania. Z tego powodu uprzejmie prosimy Państwa o podanie odczytów wodomierzy zgodnie z cyklem odczytowym co 2 miesiące (zgodnie z poniższą tabelką) inkasentowi telefonicznie lub SMSowo, można również podać odczyt wodomierza przez Internetowe Biuro Obsługi Klienta lub dzwoniąc do sekretariatu tel. 12 2850261, 12 2863235.

Jednocześnie informujemy że, ze względu na troskę o zdrowie Państwa i naszych pracowników służby techniczne naszego przedsiebiorstwa w tym okresie usuwają jedynie awarie i wykonują niezbędne prace służace utrzymaniu ciagłości dostaw wody i odbioru ścieków. Wstrzymane do odwołania zostały również m.in. planowe wymiany wodomierzy, odbiory techniczne, usługi cennikowe oraz wpięcia do sieci wod-kan.

ODCZYT STANOW WODOMIERZY

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

 

herb large