PUK Zielonki sp. z o.o. zawiadamia, że w miejscowości Zielonki w dniu dzisiejszym (10.10.2020) wysąpił brak wody spowodowany awarią. Pracujemy nad jej usunięciem, do godz. 13 dostawa wody powinna zostać przywrócona.

Przepraszamy za niedogodności.


W uzupełnieniu komunikatu z soboty 10 października, uprzejmie informujemy, że awaria sieci wodociągowej w ciągu ul. Na Popielówkę wystąpiła z przyczyn niezależnych od PUK Zielonki sp. z o.o. - była efektem uszkodzenia rurociągu podczas prac ziemnych przez zewnętrzną firmę wykonawczą, realizującą przyłącze kanalizacyjne na prywatne zlecenie. PUK Zielonki sp. z o.o. podjął prace pomocnicze przy usuwaniu tej awarii w ramach pogotowia wodociągowego. Firma BWJ Konstruktor sp. z o.o. z Wieliczki zostanie obciążona kosztami awarii. Jeszcze raz przepraszamy naszych Odbiorców usług za powstałe niedogodności.

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

 

herb large