Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „Rozporządzeniem”, informujemy że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach, ul. Forteczna 3 32-086 Węgrzce;
 2. Państwa dane przetwarzane są na podstawie art. 6 b) Rozporządzenia;
 3. Dane przechowywane są przez czas trwania umowy oraz, po jej rozwiązaniu, do czasu przedawnienia wszelkich roszczeń;
 4. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą wyłącznie pracownicy, którym będą one niezbędne do wykonywania swoich obowiązków, podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa oraz podmioty, którym na podstawie zawartej umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych;
 5. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania;
 6. Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych;
 7. Państwa dane nie będą podlegać profilowaniu;
 8. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować za pośrednictwem adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres administratora danych (z dopiskiem „Do Inspektora Ochrony Danych Osobowych”).

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

 • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
 • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35 (poza godzinami pracy przedsiębiorstwa należy nagrać zgłoszenie na automatycznej centrali pozostawiając swoje imię, nazwisko, adres, nr telefonu i przedmiot zgłoszenia oraz oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego)

 

 

Subskrypcja e-mail

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

TAURON EKO PREMIUM

GRY DLA DZIECI

herb large