Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „Rozporządzeniem”, informujemy że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach, ul. Forteczna 3 32-086 Węgrzce;
 2. Państwa dane przetwarzane są na podstawie art. 6 b) Rozporządzenia;
 3. Dane przechowywane są przez czas trwania umowy oraz, po jej rozwiązaniu, do czasu przedawnienia wszelkich roszczeń;
 4. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą wyłącznie pracownicy, którym będą one niezbędne do wykonywania swoich obowiązków, podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa oraz podmioty, którym na podstawie zawartej umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych;
 5. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania;
 6. Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych;
 7. Państwa dane nie będą podlegać profilowaniu;
 8. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować za pośrednictwem adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres administratora danych (z dopiskiem „Do Inspektora Ochrony Danych Osobowych”).

KONTAKT

fb_button.jpg
qr_blisko.png

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

 • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
 • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
 • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
 • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

logo KRD.png

 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

herb large