Sprawy przejęć prowadzi i informacji udziela p. Klaudia Janowska, wewn. 35, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Wnioski o przejęcie należy składać w sekretariacie (osobiście, pocztą) PUK Zielonki sp. z o.o. (ul. Forteczna 3, 32-086 Węgrzce).

Dokumenty do pobrania:
Uchwała nr 10/2019 Zarządu Przedsiębiorstwa Usług komunalnych w Zielonkach sp. z o.o. z dnia 29.07.2019 r.
w sprawie trybu i zasad budowy oraz przenoszenia własności urzadzeń wodociągowych i kanalizacji sanitarnej przez inwestorów na PUK Zielonki sp. z o.o. *pdf

  1. Wniosek o odpłatne przejęcie urządzeń wod-kan *pdf *doc
  2. Umowa cesji praw (WZÓR) *pdf
  3. Umowa o przeniesienie własności (WZÓR) *pdf
  4. Oświadczenia do umowy *pdf *doc
  5. Oświadczenie o poniesionych kosztach *pdf *doc

KONTAKT

fb_button.jpg
qr_blisko.png

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych 

w Zielonkach Sp. z o.o.,

Siedziba: Węgrzce ul. Forteczna 3
32 - 086 Węgrzce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 12 286-32-35, 12 285-02-61
fax: 12 306-70-09

 

Godziny pracy zakładu:

  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota, niedziela i święta: Nieczynne
  • Całodobowe zgłaszanie awarii: 12-285-02-61, 12-286-32-35.
  • W celu zgłoszenia awarii poza godzinami pracy, po usłyszeniu sygnału prosimy o pozostawienie nagrania na automatycznej centrali z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu bądź miejsca awarii oraz z krótkim opisem zdarzenia. Po zakończeniu połączenia należy oczekiwać na kontakt inżyniera dyżurnego, który nastąpi z numeru zastrzeżonego. Informujemy, że awarie usuwane są w trybie całodobowym, jednak dokładny czas interwencji jest uzależniony od liczby otrzymanych zgłoszeń, rodzaju i skali awarii. UWAGA! aby skutecznie zgłosić awarię, należy skorzystać z numeru niezastrzeżonego oraz dezaktywować w swoim telefonie funkcję odrzucania/blokowania numerów zastrzeżonych, w przeciwnym razie inżynier dyżurny nie będzie w stanie skontaktować się z osobą zgłaszającą awarię.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych z telefonicznym zgłaszaniem awarii, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrypcja e-mail

logo KRD.png

 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ W MAŁOPOLSCE

IBO

herb large